Biuro PrasoweKomunikat prasowy


Znamy zwycięzców Olimpiady „Buduj z Pasją”!

18. 04. 2018

W dniach 9-11 kwietnia 2018 roku w Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Zabrzu odbył się Finał Centralny VII Olimpiady „Buduj z Pasją”. Do boju stanęło 16 najlepszych drużyn z całej Polski, którzy zmagali się w części praktycznej, jak i teoretycznej.

IMG_0108.JPG

Akademia Techniczna była jednym z głównych sponsorów materiałów i narzędzi niezbędnych do wykonania zadania finałowego, a jej eksperci autorami, zarówno pytań teoretycznych, jak i zadań praktycznych. Uczniowie w tym roku mieli wykonać aranżację ściany na uprzednio przygotowanym podłożu zgodnie z technologią malarską. Zadanie polegało na tapetowaniu tapetą 3D i pomalowaniu jej dwukrotnie farbą Sigma Sigmulto Metallic oraz pomalowaniu dolnej części farbą emulsyjną Dekoral Clean&Color.

IMG_0163.JPG

Efekt końcowy eksperckim okiem oceniali m.in. specjaliści ds. Szkoleń Akademii Technicznej PPG Deco. Najlepiej w części praktycznej i teoretycznej poradziły sobie drużyny:

Miejsce I – Zespół Szkół Zawodowych im. Marszałka Franciszka Bielińskiego w Górze Kalwarii – uczniowie, Sebastian Sowa i Adrian Krawczyk – opiekun Pani Ela Smeryczyńska.

Miejsce II – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Władysława Sikorskiego w Tarnobrzegu – uczniowie, Grzegorz Rękas i Paweł Szelest – opiekun Pan Rafał Sawicki.

Miejsce III – Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Puławach – uczniowie, Tomasz Adamczyk i Michał Bocian – opiekun Pani Anna Wąsala.

Umiejętności zaprezentowane przez uczestników były na bardzo wysokim poziomie, a ich zaangażowanie w trudne zadania finałowe świadczyły o ich wielkiej pasji i wytrwałości! – mówi Klara Pikiewicz, Specjalista ds. Operacyjnych i Marketingu z Akademii.

IMG_0337.JPG

11 kwietnia odbyła się uroczysta Gala Finałowa, podczas której wszystkie finałowe drużyny otrzymały atrakcyjne nagrody rzeczowe, dyplomy oraz puchary.

Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy!

Więcej informacji na:

http://www.atppg.pl
Twoje imię i nazwisko
Twój adres email
Adres odbiorcy
Temat

TreśćZałączniki

typ: pdf, 376 kB
typ: ocx, 542 kB
typ: JPG, 1.7 MB
typ: JPG, 2.2 MB
typ: JPG, 2.4 MB
   Kontakt
   Noemi Zielińska
   PR Manager
   Brand New Agency
   mobile: 731 600 633