Biuro PrasoweKomunikat prasowy


Stwórz kreatywną przestrzeń z farbami Sigma

06. 06. 2018

Kreatywne przestrzenie stymulują nie tylko twórczy rozwój, ale również sprzyjają integracji międzyludzkiej czy usprawniają komunikację. Dlatego na rozwijanie kreatywności warto postawić zarówno wśród najmłodszych, jak również w przestrzeni biurowej czy konferencyjnej. Szczególnie, że z nowymi farbami Sigma jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek.

121.png

Pastelowe odcienie ścian, szarości w elementach wyposażenia wnętrz czy jasne dekoracje od dawna królują nie tylko w polskich domach, ale również przestrzeniach publicznych czy biurach. Do popularności tej estetyki z pewnością przyczyniło się również nadejście mody na skandynawskie, mocno jednorodne kolorystycznie wnętrza. Warto jednak pamiętać, że wyraziste, kreatywne przestrzenie, wprowadzają energię i efektywnie wpływają na rozwój zdolności twórczych nie tylko najmłodszych, ale również osób dorosłych. Dzięki najnowszej generacji farb tablicowych Sigma Memo Paint, w prosty sposób można stworzyć ciekawą i praktyczną dekorację nie tylko na ścianie, ale również na frontach mebli czy blatach.

Nieograniczona paleta kolorystyczna

6.png

Kreatywna przestrzeń do rysowania w pokoju dziecka, funkcjonalna tablica na zapiski w kuchni czy oryginalna dekoracja na komodzie w salonie? Z farbami Sigma Superlatex Classic i Sigma Memo Paint w wygodny i trwały sposób można zrealizować pomysł na każdą kreatywną przestrzeń w domu. Lateksowa farba Superlatex Classic tworzy pierwszą, kolorową warstwę na powierzchni, którą następnie pokrywa się warstwą transparentnego lakieru Memo Paint, dzięki czemu powstaje specjalna powierzchnia tablicowa. Co ważne, większość występujących na rynku rozwiązań tego typu, ma mocno ograniczoną paletę kolorystyczną. Farba Superlatex Classic jest dostępna w 6000 odcieni, dzięki czemu niezależnie od charakteru czy wystroju wnętrza, każdy dopasuje produkt do indywidualnych oczekiwań. Powierzchnia tablicowa na ścianie, froncie szafki czy blacie to kreatywna przestrzeń do rysowania oraz nauki pisania dla najmłodszych, po której można pisać przy pomocy markerów sucho ścieralnych i kredowych. Sprawdzi się również w biurach, salach konferencyjnych czy pokojach spotkań, czyli wszędzie tam, gdzie potrzeba wymieniać pomysły i tworzyć kreatywne rozwiązania. Farba Superlatex Classic dzięki antyrefleksyjnej formule optycznie niweluje refleksy świetlne i sprawia, że wszelkie nierówności podłoża i załamania, gdzie zazwyczaj skupiają się promienie słoneczne, są maskowane. Dzięki temu wraz z wysokopołyskową Memo Paint tworzą system produktów, które idealnie sprawdzą się nie tylko w domu czy biurze, ale również w przedszkolach czy świetlicach dla dzieci. W zależności od potrzeb farbą można pomalować całą ścianę lub tylko jej fragment, front ulubionej szafki czy blat stolika, przy którym dziecko spędza czas.

Estetyka w parze z funkcjonalnością

Kreatywna powierzchnia podlega ciągłej eksploatacji, dlatego oprócz zalet estetycznych, bardzo ważne są również właściwości użytkowe związane ze zmywalnością i czyszczeniem. Lakier Sigma Memo Paint tworzy powierzchnię nie tylko trwałą, o wysokim połysku, ale również odporną na zabrudzenia. Ponadto, pomalowana powierzchnia cechuje się pierwszą klasą odporności na ścieranie wg normy PN-EN 13300. Łatwe czyszczenie przy pomocy gąbek i środków do tablic suchościeralnych sprawia, że lakier jest doskonałym rozwiązaniem nawet przy najbardziej kreatywnych maluchach. Dzięki swojej uniwersalności, produkt nadaje się na aplikację na wszelkiego rodzaju powierzchniach – płytach gipsowo-kartonowych, betonie architektonicznym, płytach drewnianych i drewnopochodnych – uprzednio pomalowanych farbą lateksową Superlatex Classic. Dla optymalnego efektu wystarczy tylko jedna warstwa lakieru, który już po upływie 6 dni cechuje się pełną funkcjonalnością.

Zapraszamy do obejrzenia filmu inspiracyjnego:

 


SUPERLATEX-10L-biały-render.pngCena Farby Superlatex Classic:  
Mat Biały 58,49 zł brutto / litr

 


SIGMA-1l-MemoPaint-2P.pngCena Farby Memo Paint:
79,49 zł brutto pojemność 0,12l
151,49 zł brutto pojemność 0,68l

 

 

Więcej informacji na:
http://www.profesjonalnefarby.pl/farby
Twoje imię i nazwisko
Twój adres email
Adres odbiorcy
Temat

TreśćZałączniki

typ: png, 1.2 MB
typ: png, 3.1 MB
typ: png, 1.6 MB
typ: png, 2.6 MB
typ: pdf, 336 kB
typ: ocx, 2.1 MB
   Kontakt
   Noemi Zielińska
   PR Manager
   Brand New Agency
   mobile: 731 600 633