Biuro PrasoweKomunikat prasowy


Klienci Centrum Dekoral Professional uhonorowani przygodowym raftingiem w malowniczych Pieninach

27. 06. 2018

IMG_3564.JPG

Jak wyróżnić klientów w nieszablonowy sposób? Centrum Dekoral Professional wie, jak przyspieszyć bicie serca i dostarczyć sportowych emocji swoim klientom. Po raz kolejny wybrał dla nich niezwykłą formę aktywności w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Na wyróżnione firmy, czyli 80 osób osiągających wysokie wyniki w sprzedaży produktów Dekoral Professional, Sigma Coatings oraz ProGOLD czeka udział w konferencji oraz rafting, czyli ekstremalny spływ pontonem w dzikich wodach Dunajcu.

Prawdziwe piękno rzeki Dunajec wijącej się między lasami i wysokimi skalistymi brzegami, potęga i górska majestatyczność Pienin, szalony rafting dla wielbicieli adrenaliny i ‘białej wody’ oraz dla fanów spokojniejszej formy: spływ tratwą i podziwianie piękna natury to jedne z atrakcji, jakie przygotowała dla swoich najlepszych klientów marka Centrum Dekoral Professional w ramach Konferencji Klubu Dekoral Professional (Klub DP). Do tego konferencja z udziałem ekspertów PPG Deco Polska, na której poruszane będę najbardziej gorące tematy w branży farbiarskiej, bieżące trendy, nowości produktowe etc.

Co to jest Klub Dekoral Professional (Klub DP) i dlaczego warto do niego dołączyć?

Klub Dekoral Professional to jedna z inicjatyw marki Centrum Dekoral Professional powstałych z myślą o profesjonalnych wykonawcach, specjalistach i firmach działających w branży budowlano-wykończeniowej, którzy są klientami sieci sklepów Centrum Dekoral Professional. Obok benefitów związanych z udziałem w wyjazdach, promocjach na produkty, konkursach, czy Programem lojalnościowym „Punktator”, w ramach którego zbierane punkty można wymienić na atrakcyjne nagrody (m.in. sprzęt AGD-RTV, siatki na rusztowanie, kombinezony czy vouchery na przejazd Lamborghini), jednym z głównych celów Klubu jest podnoszenie kwalifikacji i umiejętności uczestników, zarówno zawodowych, jak i interpersonalnych. Wyjazd w Pieniny połączony z kajakarstwem turystycznym to możliwość poszerzenia wiedzy specjalistycznej, jak również poprawy kondycji fizycznej i psychicznej. Rafting, czy spływ tratwą, to aktywności fizyczne, które poprawiają wytrzymałość, wpływają na koordynację ruchową, rozwijają samodyscyplinę i pracę w grupie.

Aby dołączyć do Klubu Dekoral Professional, należy spełnić dwa warunki: zostać klientem Centrum Dekoral Professional, jak również zarejestrować się do programu. Możemy tego dokonać za pomocą formularza elektronicznego, dostępnego na stronie organizatora lub wypełniając wniosek w jednym ze sklepów Centrum Dekoral Professional.

IMG_20180609_163157.jpg

Centrum Dekoral Professional zabiera swoich klientów na fale “białej wody”

Rafting w ostatnim czasie bardzo zyskuje na popularności jako jedna z wielu form spędzania wolnego czasu, a jednocześnie szansa na ucieczkę od szarej codzienności. Jeszcze do niedawna spływy pontonowe były raczej zarezerwowane dla wybranej, wąskiej grupy pasjonatów. Dziś jest to sport praktycznie dla każdego lubiącego dziką naturę, szybkie tempo i wyzwania. Spływ pontonem to nie tylko forma aktywnego wypoczynku, ale także dobra próba siły i odwagi. Może być również dobrą metodą Team Buildingu, rozwijania zdolności komunikacji w grupie, przekraczania słabości, budowania wewnętrznej siły. Chcemy, aby nasi klienci odpoczęli, naładowali na nowo akumulatory, dowiedzieli się czegoś nowego o sobie, stąd też głównym punktem programu wyjazdu czerwcowego (8-10.06) w urokliwe Pieniny będzie emocjonujący rafting wartkim Dunajcem wśród dostojnych gór – komentuje Joanna Kołtyś, Menedżer wsparcia marketingowego i marki ProGOLD.

 

Więcej informacji:

www.centrumdekoral.pl
Twoje imię i nazwisko
Twój adres email
Adres odbiorcy
Temat

TreśćZałączniki

typ: ocx, 595 kB
typ: pdf, 393 kB
typ: jpg, 3.1 MB
typ: JPG, 3.5 MB
   Kontakt
   Noemi Zielińska
   PR Manager
   Brand New Agency
   mobile: 731 600 633