Biuro PrasoweKomunikat prasowy


Strona marki ProGOLD w nowej odsłonie!

31. 12. 2019

Marka ProGOLD nieustannie rozwija się wprowadzając nowe produkty oraz podejmując działania mające na celu ułatwienie Klientom zapoznanie się z ofertą. Nowa strona internetowa www.progold.com.pl została zaprojektowana tak, aby użytkownicy z łatwością mogli odnaleźć zarówno odpowiednie narzędzia, jak i dodatkowe informacje przydatne w pracach remontowo-budowlanych.

strona ProGOLD

Asortyment marki ProGOLD to najwyższej jakości akcesoria spełniające wymagania profesjonalnych malarzy i wykonawców prac remontowo-budowlanych. Teraz oferta marki dostępna jest w przejrzysty sposób na kartach nowej strony internetowe - www.progold.com.pl to nowocześnie zaprojektowana witryna, dzięki której użytkownicy mogą z łatwością zapoznać się z atrybutami każdego towaru, sprawdzić aktualności związane z marką ProGold, a także skorzystać z wartościowych porad. Prosta nawigacja i intuicyjne rozmieszczone zakładki pozwalają w szybki sposób dotrzeć do poszukiwanych informacji.

Na obecnej stronie produkty zostały posegregowane według kategorii, co ułatwia odnalezienie pożądanego artykułu i przejście od razu do szczegółów. Bez trudu można zapoznać się z opisem dotyczącym zastosowania danego pędzla, czy wałka, a także innych wyrobów niezbędnych podczas prac malarskich. Użytkowników mniej doświadczonych wesprze Wirtualny Doradca. To narzędzie pomagające w doborze odpowiednich akcesoriów malarskich na zasadzie algorytmu odpowiedzi zgodnych z potrzebami konsumenta.

Nowa strona marki ProGOLD została stworzona po to, aby użytkownicy mogli zapoznać się z pełną ofertą marki nie wychodząc z domu. Na etapie planowania pracy można dobrać odpowiednie akcesoria, a po sprawdzeniu adresów aktualnych punktów sprzedaży Centrum Dekoral, udać się z gotową listą na zakupy.
Twoje imię i nazwisko
Twój adres email
Adres odbiorcy
Temat

Treść